Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

7-8 квітня 2016 року в Ужгороді відбувся черговий семінар із серії "Імплементація європейських стандартів для національних меншин України"

7-8 квітня 2016 року в Ужгороді відбувся  черговий семінар із серії  "Імплементація європейських стандартів для національних меншин України", організований Ассамблеєю національностей  України  за підтримки   представництва  Фонду  ім. Фрідріха Еберта (ФРН).

На семінар  були запрошені  представники Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської, Хмельницької та Рівненської областей.  Від  Хмельницької області участь в  семінарі брала завідувач сектору культури та туризму  Валентина Бражук.

                На семінарі, який відбувся в готелі "Прага",  запрошені мали можливість ознайомитися  з основами українського і міжнародного законодавства щодо захисту прав та інтересів національних меншин,  обговорити  досягнення  і  проблеми  в області  етнополітики в нашій  државі.

  Начальник відділу  національних  меншин  і  української  діаспори  Департаменту  у  справах релігій  і  національностей   Міністерства культури  України – Ходаківський  Володимир, який  прибув з  Києва,  у виступі  відмітив  позитивні  тенденції  у  прагненні  етносів  об’єднатися  заради  досягнення  європейських  стандартів в Україні.

 Також 8 квітня в Ужгороді  відбулись урочисті заходи  з нагоди  Міжнародного Дня  ромів. Участники  семінару  були запрошені  на  святковий концерт  в  міську  філармонію.

            Завершився семінар круглим столом  за  участю  вчених  і спеціалістів з метою обміну досвідом  за  новою  етнополітичною  концепцією  України,  заснованій  на кращих зразках  європейської  науки і  практики в сфері етнонаціональних  відношень  між  державою і громадським суспільством. 

Категорія: Мої статті | Додав: vova (13.04.2016)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: