Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Афганістан болить в моїй душі
         Цього року минає 25 років від того дня, як останній БТР перетнув афгансько – радянський кордон поблизу містечка Термез, залишивши позаду майже десятирічну війну в Афганістані.
           В закладах культури району відбулись урочистості нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з території Афганістану. 15 лютого пройшли святкування, організовані бібліотечними та клубними працівниками району, в селах-Берездів, Мухарів, Полянь.

             

17 лютого в читальній залі районної бібліотеки вшанували пам'ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, та вклонилися тим,  хто прийшов з війни із пораненою душею.

                 Запрошений на зустріч офіцер – афганець Кушніров Володимир Михайлович зі щемом в серці і сльозами на очах розповідав учням про бойові операції, в яких брала участь рота під його командуванням. 18 молодих хлопців довелося відправити на Батьківщину в «чорному тюльпані». Ще й зараз постають перед очима воїна – інтернаціоналіста жахливі картини боїв, обличчя товаришів, які загинули, а ночами сняться кошмарні сни. Це так званий «афганський синдром».

      Війна в Афганістані – це трагедія і звитяга сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, втрати… Але це не лише незагоєна рана її учасників, це – застереження на майбутнє.

  За допомогою мультимедійних засобів на заході демонструвались слайди; діти декламували вірші, співали афганські пісні. В читальному залі була оформлена тематична виставка «Пам"ятайте про Афганістан». 

Категорія: Мої статті | Додав: vova (20.02.2014)
Переглядів: 171 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: