Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

«Бібліотека в суспільному житті села: проблеми, досвід, можливості»

З метою підвищення фахової кваліфікації бібліотечних працівників, в Цвітоській сільській бібліотеці 9 червня відбулося заняття школи сільського бібліотекаря. Учасниками якої стали: заступник директора РЦБС по роботі з дітьми Пенчук Т.М., спеціалісти районної бібліотеки та колеги з Крупця, Поляні, Кривина, Перемишля, Миньківець, Кам’янки.

Методичні рекомендації  та консультації щодо діяльності бібліотек під час літніх канікул надала заст.  директора Пенчук Т.М. В світлиці бібліотеки виникла цікава жвава розмова, щодо популяризації книг традиційними та інноваційними формами роботи. Відбувся обмін думками, досвідом з питань функціонування сільських бібліотек. Радує те, що люди люблять свою бібліотеку, горнуться до книги.

На завершальному етапі, заняття школи сільського бібліотекаря -  продовжилось концертною програмою «Друг – це другий Я», яку підготували читачі сільської бібліотеки. Не випадково свято друзів з’явилося в програмі заходу, адже саме 9 червня відзначається неофіційний міжнародний День друзів.

Цікавому і пізнавальному проведенню свята сприяла дружня співпраця  Цвітоського НВО , сільської Ради  та сільської і шкільної бібліотек. Учасники та організатори заходу дякують методичним наставникам з районної бібліотеки, колегам та жителям села, які завітали на свято.

Усе було чудово! Зустріч з колегами надихає, додає наснаги, розвитку та спонукає до нових творчих злетів. До роботи повернулися бібліотекарі сповнені нових ідей, та бажанням їх втілювати.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (24.06.2015)
Переглядів: 115 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: