Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

ЧЕРГОВА НАРАДА КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ

03 квітня поточного року  в  районному будинку культури відбулася чергова робоча нарада працівників клубних закладів району. Начальник  відділу культури  Валентина Бражук  повідомила, що три колективи художньої самодіяльності районного будинку культури, а  саме хор «Поліська Перлина», танцювальний колектив «Пролісок» та драматичний театр  в черговий раз підтвердили  звання «Народний», з чим і привітала керівників колективів і побажала надалі тримати високий рівень.

        

Про проведення основних культурно-мистецьких заходів у 2015 році виступила директор районного будинку культури  Оксана Кравченко, також вона  детально проаналізувала стан надання інформацій про виконання планів роботи сільських будинків культури та сільських клубів, надання репертуарних планів на ІІ квартал поточного року та графіків роботи клубних установ, творчих колективів та гуртків художньої самодіяльності на весняно-літній період роботи.

     Методист районного будинку культури Майя Сайпель інформувала  присутніх щодо  питання проведення  фестивалю «Поліський передзвін», яка коротко розповіла про даний фестиваль, назвала мету, ознайомила присутніх  з планом проведення,  а методист районного будинку культури Михайло Мокляк  нагадав  про участь у виставці великодніх писанок

" Писанкова краса Великоднього свята".

     Під час наради обговорювалися проблеми, які стоять перед працівниками закладів культури на селі. Особливо активним видався діалог про змістовний відпочинок молоді.

     По завершенні наради працівники клубних закладів стали глядачами літературного заходу із популяризації творчої спадщини М.Вербицького «Вечір –портрет».

          

                                                                                             Головний спеціаліст відділу культури

                                                                                             Шевчук Л.Б.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (03.04.2015)
Переглядів: 383 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: