Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

День Європи в Берездові

     Все Європейське товариство в ці травневі дні відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку вільного та успішного шляху мирної  співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах миру, солідарності, демократії добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої  країни.

     В Берездівському сільському будинку культури пройшло свято  «Ми - Європейці», яке в черговий раз нагадало, що Європа починається не за кордоном України, вона починається в серці українця. Кожен громадянин України прагне до кращого майбутнього. Учасники свята представили європейські країни: Польщу, Францію, Ірландію, Іспанію, Німеччину, Італію та Україну. Познайомили присутніх з їхньою культурою, побутом, звичаєм та національними стравами. Гарним доповненням були слайди та відео. У виконанні В.Шинкарук, А.Мазур, А.Загоруйко, І.Петричука, С.Чорнокрилюка, М.Прокопченка, Ю.Мусіюк, К.Лук’яниці, Т.Гарбарук, Ільчука А., М.Рибіцької, О.Кравчук та хору і духового оркестру ДРШМ прозвучали твори країн, які були представлені на святі. Кожен отримав долоні, на яких написав риси характеру, притаманні європейцям. Це – толерантність, ввічливість, доброзичливість, привітність, наполегливість, винахідливість, комунікабельність.  А для того, щоб доказати, що ми є європейці і Україна – європейська держава, ми повинні дотримуватись всіх цих понять.

      Хочеться вірити, що наша країна буде квітучою, сильною країною у складі Євросоюзу.

    На заході були присутні начальник відділу культури Валентина Бражук, директор районного будинку культури Оксана Кравченко, вчителі нвк, школи – інтернат, старшокласники шкіл, жителі села.

                                                                           Н.Веремчук

Категорія: Мої статті | Додав: vova (26.05.2014)
Переглядів: 183 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: