Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Колективи Славутського району підтвердили звання "народний"

27 березня , в міському палаці культури народні аматорські колективи районного будинку культури «Поліська перлина», «Пролісок»  та  драматичний театр  проходили переатестацію на підтвердження звання «народний». Атестація в народних колективах проходить кожні три роки та відбувається з метою активізації творчої діяльності по збереженню, розвитку і популяризації національної культури, удосконалення виконавської майстерності, оновлення репертуару високохудожніми  творами, програмами та постановками.

Захід проходив під керівництвом  голови комісії  Олени Іл´їнської, заступника директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, провідних методистів  вокально-хорового, хореографічного та фольклорного жанрів ОНМЦКМ  та  за участі  начальника відділу культури райдержадміністрації  Валентини Бражук.

                Представляючи творчу діяльність народні аматорські колективи  районного будинку культури на розгляд атестаційної комісії представили  найкращі українські народні  твори у власному виконанні. Голова комісії відмітила, що колективи справили  приємне враження, показали своє творче спрямування, рівень виконавської майстерності, репертуар, здобутки, які колективи напрацювали за три роки повністю відповідають вимогам Положення про «народний» аматорський колектив в культосвітніх  установах системи  Міністерства культури України і за колективами  зберігаються присвоєні  їм раніше  звання «народний аматорський».

Категорія: Мої статті | Додав: vova (31.03.2015)
Переглядів: 98 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0