Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні 20 серпня 2015 року, в приміщенні Славутської  центральної районної бібліотеки, було проведено круглий стіл до Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України на тему: «Ми –українці». На засідання круглого столу були запрошені представники влади, представники громадських організацій, бібліотекарі,учасники АТО, представники громадскості.
     

  "Доброго ранку, шановні пані та панове! Дуже раді вітати вас в стінах нашої бібліотеки. Завжди в цьому залі прагнули збирати, збираємо і збиратимемо тих людей, яким не байдуже те, що відбувається в країні. Сьогодні ми зібрались в дуже складний для країни період. Країна проходить низку  важливих випробувань. Думаю, що не помилюся, якщо скажу, що головні випробування залишаються все ще попереду..." У новітній історії України є дата, яку можна назвати найважливішою: 24 серпня 1991 року. Саме вона стала точкою відліку, яка зафіксувала народження нової держави – незалежної і вільної України. Це була велика подія, яка дала українському народу можливість самому вирішувати свою долю…", такими словами розпочала круглий стіл начальник відділу культури Валентина Бражук.

      Продовжуючи тему незалежності  заступник голови районної ради Петро Притуляк нагадав, що  ми можемо самі визначати свою долю, можемо бути рівними серед рівних з-поміж інших народів і ми маємо бути незалежними, самостійними та впевненими. Також Петро Петрович згадав 1991 рік, та підняття першого синьо-жовтого прапора  в Улашанівці.

       А про підняття першого синьо-жовтого прапора   у Славуті розповів  голова міської громадської організації спілки офіцерів України Володимир Скомороха  та висловив впевненість, що Україна пройде свій шлях достойно своєю дорогою і українці матимуть вільну державу.

       

 Зокрема під час свого виступу керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук  зазначив, що зараз Україна переживає найскладніший період в історії своєї незалежності, коли є загроза територіальної цілісності держави, триває неоголошена війна, яка вже  ведеться більше року, і змушує нашу націю згуртуватись, щоб вистояти в цій важкій, кровопролитній війні  російського агресора. Зараз  настав дуже важливий період – час реформ в українській державі,  адже країна перебуває у процесі таких реформ як конституційна, виборчого законодавства, боротьби з корупцією, та інші.

Мета реформ - це розбудова української державності та відповідність європейським стандартам .

       Представник народного депутата України, волонтер  Людмила Васильєва звертаючись до присутніх зазначила, що волонтество на Україні  набуло такого масштабу,  якого не було ні в одній країні. Волонтери славутчини відзначились тим, що вони  переробляють МТБ під медичні машини і ці машини рятують життя нашим військовим. Волонтер , учасник АТО Валерій Левчунець  читав  авторські вірші,написані під час перебування на майдані незалежності під час Революцію гідності.

 

     Василь Гапонюк координатор демократичних сил «Наша Славутчина»  підняв питання  про необхідність підвищення активності громадськості та покращення інформованості громадян про їх права та можливості. Окремо зупинився про події що відбуваються на Сході країни .

         До уваги присутніх бібліотекою була представлена серія буклетів «Славутчани - герої АТО». Засідання круглого столу супроводжувалось  музичними номерами у виконанні вихованців Цвітоської  філії Берездівської школи мистецтв та дитячого фольклорного гурту «Перлинка».

 Закриваючи круглий стіл, начальник відділу культури Валентина Бражук

 привітала усіх учасників з Днем незалежності України та побажала  усім мирного неба та єдності.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (26.08.2015)
Переглядів: 389 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: