Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Літературно-мистецька композиція "Живи в мені ти спів Тараса"
9 березня 2014 року ми відзначатимемо 200-річчя від дня народження видатного українського поета та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Не викликає сумнівів, що це була і є найвидатніша постать української нації. Це син українського народу, гордість та його слава. Він є одним із найталановитіших і найвидатніших письменників світу. Відомий Шевченко і як художник, а передусім – як полум'яний борець за щастя знедоленого українського народу.

13 січня в центральній районній бібліотеці пройшла літературно-мистецька композиція "Живи в мені ти спів Тараса" та виставка творів письменника , в якій взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Несен, заступник голови райдержадміністрації Василь Колодніцький , заспупник голови районної ради Петро Притуляк , начальник відділу культури Валентина Бражук.  Олег Анатолійович ,звертаючись до присутніх, сказав : «Сьогоднішня виставка є підтвердженням того , що безліч  книгТ.Шевченка ввійшли в історію світової літератури. Я хотів би привітати всіх з відкриттям чергової виставки творів Великого Кобзаря .

Читайте та вивчайте творчість Шевченка ,бо ж «Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став».Я хотів би ,щоб учасники заходу відкрили для себе нового Шевченка – можливо, несподіваного, але завжди актуального.» На заході діти  читали вірші та декламували уривки оповідань,  викладачі  та учні Берездівської районної дитячої школи мистецтв виконали ряд музичних творів, а бібліотекарі зробили екскурс по книжкам, присвяченим Великому Кобзарю.Категорія: Мої статті | Додав: vova (21.01.2014)
Переглядів: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: