Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Місячник озеленення і благоустрою
 

Щорічно у квітні тривають заходи, спрямовані на оздоровлення екологічної ситуації, озеленення та благоустрою, приурочені до Дня довкілля.

Всесвiтнiй День довкiлля був установлений Генеральною Асамблеєю ООН, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Традиційно в цей день екологічно свідома громадськість поширює екологічні знання, привертає увагу до актуальних проблем забруднення довкілля, сприяє залученню широких верств населення до практичної природоохоронної діяльності.

До цього доброчинного природоохоронного руху долучились і працівники апаратуструктурних підрозділів  райдержадміністрації,  районної ради, державних установ  та організацій району. У цей день  проведено очистку території «Голубих озер» (2 га), прибрано 45 км смуг відведення автомобільних доріг загального користування, зібрано та вивезено 6 грузових автомобілів (ЗІЛ) сміття.

Також, в рамках  акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», відбулася посадка лісових культур в Славутському лісництві. Участь у акції прийняли голова райдержадміністрації Богдан Маршук, голова районної ради Леонід Радзивілюк разом із своїми заступниками, працівниками апарату та структурних підрозділів РДА, держслужбовцями районної ради.Було засаджено ділянку лісу у розмірі 2 га.  на території 30 кварталу Партизанського лісництва. 

Категорія: Мої статті | Додав: vova (03.05.2016)
Переглядів: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: