Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

нарада з працівниками ЗККТ

         Сьогодні 13 серпня 2015 року в районному Будинку культури  під керівництвом начальника відділу культури Славутської райдержадміністрації  Валентини Бражук відбулась нарада з директорами  сільських  будинків культури та  завідувачів сільськими  клубами.

            Першочерговим питанням стало належна організація святкування 24-ї річниці незалежності та Дня Державного  Прапора України. Як наголосила Валентина Миколаївна, що виходячи з мети і завдання Указу Президента України провідними ідеями концепції відзначення свята мають стати єднання українського народу  у справі зміцнення  і розвитку своєї держави, захисту  її суверенітету й територіальної цілісності, утвердження патріотизму, збереження та розвиток державницьких традицій, гідного вшанування борців за незалежність України усіх поколінь.

       В черговий раз  наголосила  начальник відділу культури Валентина Бражук, на виконанні  функціональних обов’язків  керівників сільських клубних установ та обов’язковому  проведенні державних свят .

        Директор районний будинок культури Оксана Кравченко надала низку доручень  керівникам сільських закладів культури щодо проведення  урочистих заходів з нагоди Дня  незалежності та Дня Державного  Прапора України.

      Методисти  районного будинок культури  акцентували  увагу присутніх   на необхідності представлення на День незалежності виставки дідухів робіт  майстрів по декоративно-прикладному мистецтві нашого  району.

        В ході проведення наради було підбито підсумки етногостин проведених в районному будинку культури на Петра і Павла. Начальник відділу культури Валентина Бражук  подякувала всім, хто  взяв участь в заході, де було представлено  українські  традиції, які відроджують нашу культуру   та висловила надію, що в майбутньому  такі свята проходитимуть щорічно.

        Також особливу увагу завклубів було звернено на наведення  благоустрою на територіях установ, належного вигляду установ культури, порушувались  організаційні питання .

Категорія: Мої статті | Додав: vova (13.08.2015)
Переглядів: 123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: