Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Пам’ятні заходи до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи

25 квітня в Будинку культури с. Старий Кривин відбулася зустріч керівництва району з ліквідаторами від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та активними громадськими діячами району.

26 квітня суспільство в черговий раз згадує про події, які відбулися 30 років тому – День Чорнобильської катастрофи. Квітень 1986 року – найтрагічніша дата в історії людства, яка обернулась лихом не тільки для українців, але й для всього світу.

25 квітня в Будинку культури с. Старий Кривин відбулася  зустріч керівництва району  з ліквідаторами від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та активними громадськими діячами району. 

На заході були присутні: голова райдержадміністрації Б. Маршук, заступник голови районної ради Л. Радзивілюк, помічник-консультант народного депутата Р. Мацоли Л. Васільєва, голови ОТГ М. Медведюк та В. Васьківський, сільські голови, голова районної спілки інвалідів Чорнобиля "Чорнобиль-єдність." М.  Гордєєв, заступник голови Славутської міської громадської організації інвалідів Чорнобиля В. Калашніков, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що проживають в районі,, громадськість с. Старий Кривин.

 (Так на обліку в районному управлінні соціального захисту населення перебуває 93 особи, які мають статус громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Славутського району, з них 9 інвалідів, захворювання яких пов’язане з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, 39 - учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ та ІІІ категорії, 20 - потерпілих, 1- дружина померлого громадянина із числа ліквідаторів І категорії, смерть якого пов’язана з Чорнобильською АЕС та 24 дитини потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС)

Голова райдержадміністрації Богдан Маршук зазначив, що сьогодні залишається значна кількість невирішених питань. Районна влада намагається зробити все можливе, щоб кожна родина в районі була почута і впевнена в державній підтримці. Богдан Петрович також подякував ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи за мужність і відвагу, за виконаний ними громадянський обов’язок побажавши здоров’я та злагоди.

Під час зустрічі грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації , Хмельницької обласної ради та почесними подарунками було нагороджено: Форсюка Володимира Миколайовича (с. Стригани), Степанюка Миколу Васильовича (с. Ташки). Почесними подарунками та грамотами Славутської райдержадміністрації та районної ради  нагороджено Конончука Леоніда Андрійовича (с. Улашанівка), Іванюка Володимира Миколайовича (с. Ганнопіль), Іванюка Віктора Миколайовича (с. Довжки).

Працівники Старокривинського будинку культури, учасниці народного танцювального колективу "Пролісок" та учні Старокривинського НВК  подарували присутнім тематичну літературно-музичну програму приурочену Чорнобильській трагедії.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (03.05.2016)
Переглядів: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: