Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Підсумкова нарада із працівниками культури району

19 лютого у районному будинку культури відбулася підсумкова конференція  працівників культури Славутського району.

У роботі конференції взяли участь заступник голови райдержадміністрації Колодніцький В.І., голова обласної організації профспілки працівників культури Луценко М.О.

Перед присутніми виступила головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Гримач С.В., яка   підсумувала  роботу установ культури Славутського району у 2013 році та окреслила завдання по подальшому вдосконаленню форм і методів культурно–дозвіллєвої роботи і зміцненню матеріально-технічного стану закладів культури на 2014 рік. Сьогодні в районі здійснюють свою діяльність 58 клубних і 49 бібліотечних закладів,  1 початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, що має 5 філій у селах району, 8 громадських музеїв, які створені і працюють на громадських засадах. Вона відмітила, що    сільськими закладами культури  забезпечується організація культурно-просвітницької діяльності на території своїх громад, розвивається аматорське мистецтво, здійснюється бібліотечне обслуговування, забезпечується проведення дозвіллєвих заходів. У районі є 3 колективи, що носять почесне звання «народного», у 2013 році зявився новий колектив із званням «зразковий». 

Про роботу районної централізованої бібліотечної системи звітував директор РЦБС Власюк В.М. Директор районного будинку культури Кравченко О.В. проаналізувала методичну  роботу РБК, а директор Берездівської районної дитячої школи мистецтв Чорнокрилюк О.Є. розповіла про результати роботи школи мистецтв.

Досвідом своєї  роботи поділились бібліотекар с.Миньківці Новак В.М. та завідувач клубом с.Колом’є Свєцька Л.І.

Підводячи підсумки конференції заступник голови райдержадміністрації Колодніцький В.І. зазначив: «Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування  роблять все можливе для зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району, забезпечення  належних умов праці. Але лише активною і цілеспрямованою роботою на всіх рівнях ми зможемо зберегти і примножити духовну і культурну спадщину наших попередників». Щиросердечно побажав усім здоров’я, щастя та творчих здобутків у 2014 році.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (20.02.2014)
Переглядів: 197 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: