Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

«Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка»

В рамках відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка , з метою забезпечення гідного вшанування пам'яті  поета - пісняра , увічнення його творчої спадщини  та з нагоди ювілею великого українського генія на виконання Указу Президента В.Ф.Януковича «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» ,відповідно до розпорядження голови Славутської райдержадміністрації Олега Несена в закладах культури і освіти району протягом 2013 року вже проведено ряд заходів з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, про що повідомила начальник відділу культури райдержадміністрації В.Бражук під час  апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації  та начальниками установ району.

Валентина Миколаївна повідомила ,що  у 2013 році  закладами культури району  було проведено ряд заходів: в районній центральній бібліотеці було підготовлено і проведено районну учнівську конференцію «Світова велич Т.Шевченка», у якій  взяли участь 13 школярів з 13 навчальних закладів району. На базі Старокривинського навчально-виховного комплексу спільно з працівниками сільського будинку культури проведено літературно-музичне свято «З Шевченком у серці».

Також ряд заходів було проведено і у сільських бібліотеках-філіалах, зокрема, конкурс декламаторів «Священна та година, коли Кобзар до рук бере дитина» -пройшов в с.Клепачі; літературна година «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» - в селах Піддубці, Сьомаки; історико-літературне дослідження «Тарас Григорович Шевченко і Поділля»  було проведено працівниками культури села Дяків; Шевченківські читання «Іду з дитинства до Тараса» - в с. Ганнопіль; літературно – музична композиція «І цвіт на камені Шевченка пам'ятає» - в с.Губельці та літературна вікторина «Чи знаємо ми Шевченка?» - в с.Понора.

26 грудня в Ганнопільській філії Берездівської районної дитячої школи мистецтв організовано виставку-конкурс робіт учнів художнього класу, приурочений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

7 листопада проведено літературну годину «На вічному шляху до Тараса». У грудні 2013 року пройшла презентація виставки «Шевченко знайомий і незнайомий».

Учні шкіл району взяли активну участь у ХІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Т.Г.Шевченку, ІV Міжнародному мовно – літературному конкурсі імені Т.Шевченка, Всеукраїнському конкурсі ілюстрацій з нагоди 200 – річчя поета, обласному конкурсі віршів «Розкрилля душі».

Багато заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка заплановано і у 2014 році. Бібліотеки району братимуть участь в обласному літературному конкурсі «Читаймо Тараса, учімося в нього», а також в обласному конкурсі юних дарувань "Кобзарики", обласному поетичному марафоні «Хмельниччина читає Шевченка». В березні в бібліотеках буде проходити обласне літературно-мистецьке свято «Іду з дитинства до Тараса».

«Усі заходи на виконання Указу Президента України В.Ф.Януковича від 11.04.2012 № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» в районі мають бути проведені на найвищому рівні, адже як неодноразово наголошував Президент України В.Ф.Янукович гідне відзначення 200-річчя Тараса Шевченка має консолідувати українське суспільство та зміцнити імідж Української держави»,- зазначив голова Славутської райдержадміністрації О.Несен.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (21.01.2014)
Переглядів: 170 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: