Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Пройшла нарада з директорами сільських закладів культури

        Сьогодні 25 вересня  2015 року в районному Будинку культури відбулась нарада з директорами  сільських  будинків культури та  завідувачів сільськими  клубами. Нараду відкрила начальник відділу культури Славутської райдержадміністрації Валентина Бражук, яка повідомила присутнім про  зміну керівництва райдержадміністрації,  про роботу закладів культури, що не ввійшли до об’єднаної територіальної громади м.Славути  та акцентувала увагу завклубів на стан виконавської дисципліни, попередила, що сільським головам будуть надіслані листи  про невиконання посадових обов’язків  окремих керівниками будинків культури, для розгляду питання на виконкомах.

       Директор районного будинку культури Оксана Кравченко  прозвітувала про проведену роботу протягом серпня і оголосила заплановані заходи на жовтень - грудень 2015 року. Особливо увагу звернула на проведенні етногостин до Дня захисника України, який цього річ святкуватиметься 14 жовтня вперше і тому потрібно докласти максимум зусиль для гідного його відзначення, не забуваючи про наших земляків-героїв, які захищають територіальну цілісність держави на Сході України. Також в особливий спосіб наголосила директор районного будинку культури на трудовій дисципліні  та на виконання на неналежному рівні працівниками покладених на них трудових обов'язків.

      Під час наради піднімались питання, що стосуються прибирання територій навколо закладів культури, приміщення та пам'ятників; якісному проведенні культурно-мистецьких заходів.

     По завершенні наради  присутні мали змогу переглянути  огляд гуртків драматичного жанру   Крупецького СБК та Плосківського СК.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (20.10.2015)
Переглядів: 97 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: