Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Пройшла підсумкова нарада працівників культури району

          Сьогодні, 10 березня  2015 року в районному будинку культури, під керівництвом начальника відділу культури  Славутської  РДА  Валентини  Бражук, відбулась  щорічна підсумкова  нарада працівників культури,  за результатами роботи минулого року. Учасники наради підбили підсумки роботи за 2014 рік та окреслили основні напрямки роботи  галузі в 2015 році.

      У своєму виступі начальник відділу культури Валентина  Бражук  проаналізувала  роботу установ культури району  за 2014 рік, в першу чергу  зупинилась на  фінансовому  стані галузі наголосивши, що в поточному році на  утримання установ культури доведена сума 5,3 млн.грн., що значно менше від використання попереднього року, а ще підвищення тарифів на енергоносії призвело до зменшення виплат надбавок бібліотечним працівникам та викладачам школи мистецтв. Валентина Миколаївна порушила питання щодо фахової освіти працівників галузі, а також  стану виконавської дисципліни та підготовці  і проведенні культурно-мистецьких заходів в районі.

        Директор Славутської  районної централізованої системи  В.Власюк виклав  основні  вимоги до планування роботи на 2015 рік, визначив  головні пріоритети  діяльності бібліотек з метою зміни якості життя сільських жителів: комп’ютеризація, приєднання сільської бібліотеки до мережі Інтернет, забезпечення інформаційних запитів за допомогою Інтернет ресурсів, утвердження бібліотек як центрів освіти, духовності та дозвілля.

          Директор районного будинку культури Оксана Кравченко  розповідаючи про основні здобутки та проблеми,  відзначила  роботу клубних працівників, аматорських та народних колективів, які досягли кращих результатів у розвитку художньої самодіяльності району а також  назвала колективи ,які не брали активної участі в роботі .

         Роботу  Берездівської дитячої школи мистецтв підсумувала директор Ольга Чорнокрилюк,  яка  наголосила, що у  школі мистецтв  навчається 104 учні. Навчальний процес у школі забезпечують 12 викладачів з фаховою освітою, з них 6 педагогів мають вищу освіту. Учні мають можливість за власним вибором навчатись у класах хореографії, баяна, акордеона, фортепіано, сольного співу, духових інструментів та у художньому класі. Після закінчення школи мистецтв випускники отримують свідоцтво про закінчення позашкільного мистецького навчального закладу, яке дає право на вступ до вищих навчальних закладів. 1 випускник 2014 р. вступив до Рівненського музичного училища.

         Виступаючі проаналізували основні досягнення галузі, озвучили позитивні здобутки та проблемні моменти, розповіли про мережу закладів культури району, про фінансування галузі на 2015 рік та інше.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (11.03.2015)
Переглядів: 133 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: