Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Проведено засідання Координаційної ради з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії

З метою забезпечення координованості дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ та організацій, співробітництва з організаціями різних форм власності для вирішення проблемних питань у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії 20 травня 2014 року в Славутській центральній районній бібліотеці під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Василя Колодніцького відбулось засідання Координаційної ради з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії при Славутській районній державній адміністрації. У засіданні взяли участь представники відділів та управлінь райдержадміністрацій, Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, центральної районної лікарні.

В порядку денному заслухано актуальні питання щодо стану роботи з профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД та стану захворюваності та смертності хворих на ко-інфекцію, туберкульоз у Славутському районі.

По першому питанню члени Координаційної ради заслухали головного лікаря ЦРЛ Іващука В.Д. та лікаря-інфекціоніста Мартюка О.В. щодо стану захворюваності та лікування ВІЛ-інфекції в районі. Директор Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Н. Пермінова, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Бабицький І.В., начальник відділу культури РДА Бражук В.М. доповіли про організацію роботи серед дітей та молоді району з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Про стан захворюваності та смертності хворих на ко-інфекцію, туберкульоз у Славутському районі доповіли головний лікар ЦРЛ Іващук В.Д. та лікар-фтизіарт Романчук М.П., про організацію роботи по проведенню флюорографічного обстеження проінформував Гаврилюк О.В., головний лікар КЗ "Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги".

За результатами розгляду питань прийнято ряд рішень щодо активізації роботи із профілактики захворювань на ВІЛ-інфекцію/СНІД та туберкульоз шляхом проведення системних заходів серед дітей та підлітків у навчальних закладах району, індивідуальних бесід з населенням, особливо серед неблагонадійних, асоціальних категорій осіб, здійснення просвітницької роботи в місцях масового збору громадян, у тому числі закладах культури шляхом транслювання відеороликів з даного питання.

Н.Пермінова

Категорія: Мої статті | Додав: vova (23.05.2014)
Переглядів: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: