Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Нар

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Славутському районі  було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

22 січня 2016 року в приміщенні  Цвітоського НВК  відбувся   урочистий захід з нагоди відзначення Дня Соборності  України, якій пройшов  під гаслом: «Суверенна моя Україно». 

У  заході  взяли участь голова  райдержадміністрації Б.Маршук, заступник  голови районної ради О. Лавренчук, депутати сільської ради, учасники АТО, працівники культури району, учнівська молодь, громадськість села Цвітоха.

Виступаючи перед присутніми, голова райдержадміністрації  Б. Маршук  наголосив, що саме з цього дня майже століття тому назад  розпочалося відродження єдиної Української державності. Воля людей, проголошена на площі Святої Софії, стала силою, яка привела нас до незалежності у 1991 році. Нині процес національного державотворення відбувається в умовах російської військової агресії. Сьогодні українські воїни в зоні проведення АТО, так само як і їхні попередники майже 100 років тому, відстоюють незалежність та соборність України. Відтак українці мають усвідомити і врахувати помилки минулого та не допустити нині розколу у суспільстві, про який так мріє та який активно інспірує кремлівський режим.

Богдан Петрович побажав також усім добра, миру, щастя, добробуту, сконсолідованості, відчуваючи щодень єством своїм велику соборність не лише в душах і серцях наших, а й у повсякденних діях та звершеннях, бо Україна у нас одна.

Хвилиною мовчання було вшановано всіх борців за незалежність та соборність України в різні часи її історії.

Вихованці  вражали  кожним  словом під час декламації  віршів,  зачаровували виконанням танцю, а також виконанням пісень, під час яких не можна було стримати сліз.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (02.02.2016)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: