Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Свято до Дня Конституції України "Україно! Мій коханий краю!"

  Україна… В одному цьому слові й для нас і навіть для чужинців бринить музика смутку і жалю.Україна – країна  трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу й чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та прекрасними піснями…

       24 серпня 1991 року Верховна Рада України проголосила Акт незалежності України та створення самостійної держави – України .

А у державі має бути затверджений Закон, за яким вона існує.

Таким Законом є Конституція України, прийнята Верховною Радою 28 червня 1996 року.  Конституція України – це  не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.

Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

             28 червня в приміщенні Мухарівського Будинку культури відбулося кущове свято «Україно! Мій коханий краю». На нашому святі були присутні самодіяльні колективи сіл Мухарів, Шагова, Печиводи, Ставичани, Кутки. На святі прозвучали пісні про Україну, козаків, волю, незалежність.

       Свято розпочалося з виконання  псалми  церковного хору нашого  села .  Іванка  Хоміч та  Настя  Андріяс заспівали пісню «Квітуча Україна». У виконанні  Ольги  Юркевич прозвучала пісня  «Це моя Україна», Тамари Магурчак «За любов і волю»,  Наталії  Ковальчук « Моя Україна». Як ніколи в наш час стали  актуальними слова пісні «Офіцери», яку виконала  Ліана  Магурчак

                  Офіцери, офіцери, офіцери,

                  Ви пройшли В’єтнам і Кубу і Афган,

                  За чужі країни Вас немало вмерло,

                  Поборотись за свою потрібно Вам.

                  Офіцери, офіцери, офіцери,

                  Захищати Вам Вкраїну рідну дано,

                  Як робили це за Орлика й Бандери,

                  Офіцери України, офіцери.

     Всіх присутніх у залі зачарували своїм співом Ольга  Хоміч (Печиводи),  Олександр Скок та  Руслана  Ільчук (Ставичани),  Юрій  Луговий (Кутки).

      Також нікого не залишили байдужими пісні у виконанні фольклорного колективу «Шагівлянка»  та  учасників художньої самодіяльності  із  села Ставичани.  Під кінець свята полонила серця всіх глядачів пісня у виконанні вокальної групи жінок села Мухарів «Хай живе вільна Україна!»

      Ми з вами маємо усі підстави пишатися тим, що наша Батьківщина мала славні періоди історії, справді легендарних героїв, мужньо переживала найважчі випробування і не скорилася. Ми можемо пишатися тим, що Україна ніколи не поневолювала інші народи, а лише захищала себе від ласих на чуже добро близьких та далекихсусідів. Ми – майбутнє  країни .  Тож своїми знаннями, працею, здобутками піднесімо її культуру, своїми досягненнями славимо її. Будьмо гідними своїх предків, любімо рідну землю так, як заповідав великий Тарас, бережімо волю і незалежність України, поважаймо свій народ і його мелодійну мову. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими.Олена Юркевич, директор  СБК

Категорія: Мої статті | Додав: vova (18.07.2014)
Переглядів: 370 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: