Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Творчий звіт району аматорів та майстрів району

Відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича відбуваються заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

У рамках підготовки до славетного ювілею Великого Кобзаря відповідні заходи проходять і в нашому районі. Сьогодні в районному будинку культури пройшов творчий звіт аматорів району з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Підтримати майстрів аматорського мистецтва Славутського району завітали голова райдержадміністрації Олег Несен, заступник голови райдержадміністрації Василь Колодніцький ,керівник апарату райдержадміністрації Наталія Войтюк, начальник відділу культури Валентина Бражук.  Вітаючи учасників творчого звіту, керівник району зазначав, що головною особливістю звітних концертів є те, що вони дозволяють розкритися народним талантам, якими славиться наш район . Такі заходи мають вагоме значення у збереженні самобутності та історичної ідентичності українського народу. Звертаючись до присутніх Олег Анатолійович сказав: «Без перебільшення зазначу ,що наш край багатий на творчих людей, які своєю діяльністю відомі не лише в Україні, а й за її межами.

Хочеться сьогодні згадати їх імена: це Сергій Козак – народний артист української радянської соціалістичної республіки, співак, Валентина Ковальська- народна артистка України,  Леонід Марчук соліст академічного козачого ансамблю пісні і танцю « Козаки Поділля». Відомий у нас на Славутчині його брат – Петро Марчук, зачаровував своїм голосом, працюючи все життя у районному будинку культури методистом та солістом народного хору «Поліська перлина», а його син Олександр Марчук – сьогодні заслужений артист України.

Маємо також у районі гарні вокальні, танцювальні ,фольклорні колективи як дитячі , так і дорослі.

Культурно - дозвіллєву діяльність у районі забезпечують 108 установ культури. На сьогодні в районному будинку культури працює три творчі колективи, що мають звання «народний». Вони гідно представляють наш район не лише на місцевому, а й на обласному рівнях.»

Також голова райдержадміністрації Олег Несен побажав усім учасникам якомога ширше продемонструвати свої таланти та вміння та гідно представити наш край, а глядачам гарно відпочити на творчому звіті, отримати величезну естетичну насолоду.

Сьогодні на сцені районного будинку культури розмаїття народних талантів демонстрували колективи району у творчому звіті з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. За програмою звіту району на сцені було представлено 21 різний художній номер. Бажання взяти участь у концерті свого району виявило більше 200 учасників.

Окрасою звіту стали, як завжди наші незмінні фаворити: Народний аматорський хор «Поліська перлина» та народний танцювальний колектив «Пролісок».

Нагадаємо, що творчі звіти, присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, відбуваються відповідно до Указу Президента України «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка». Кращі колективи району на вибір журі братимуть участь у заключному гала-концерті на обласній сцені в м. Хмельницький . Після перегляду творчого звіту голова журі ,заступник начальника управління культури , національностей і релігій ОДА Валентина Граділь сказала, що Славутський район гідно представив культурне надбання рідного краю.
                                                                        
                                                   за матеріалами сектору інформаційної діяльності
Категорія: Мої статті | Додав: vova (20.02.2014)
Переглядів: 468 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: