Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

«Україна – ти моя єдина!».

20 січня в сільському будинку культури с.Кам'янка до Дня Соборності  України пройшов тематичний захід«Україна – ти моя єдина!». Основною метою проведення якого було виховання нацiональної свiдомостi учнів, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу та його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу.

Захід пройшов за участю заступника голови райдержадміністрації Василя Колодніцького, начальника відділу культури Валентини Бражук, працівників культури району.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Під час свята лунали пісні про Україну у виконанні учасників художньої самодіяльності району, про непереборний потяг до волі і незалежності та свободи України, як самостійної єдиної держави.Учні підготували мультимедійну презентацію на тему «День Соборності – свято України». Школярі охоче прочитали свої доповіді про початки ідеї соборності, нелегкий шлях до неї, українців, які займалися ідеєю її втілення, про перше офіційне відзначення цього свята.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (21.01.2014)
Переглядів: 267 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: