Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

6 листопада у районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на якому були присутні керівники клубних закладів, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

 

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв сіл району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник, голова районної ради Леонід Радзивілюк, помічник-консультант народного депутата України Р. Мацоли – Л. Васильєва, начальник відділу культури райдержадміністрації Валентина Бражук.

В знак глибокої поваги кращі працівники культури були нагороджені почесними грамотами за активну культурно-просвітницьку діяльність та розвиток галузі в ім’я розквіту рідного краю й на благо України.

Своїх колег музичними вітаннями привітали творчі аматорські колективи Острозького районного будинку культури та солісти школи  Ірини Ніколаєвої.. 

Категорія: Мої статті | Додав: vova (11.11.2015)
Переглядів: 98 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: