Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

В Славутській районній бібліотеці розпочався тиждень читання

Впродовж весняних шкільних канікул у дитячих бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі його люблять і чекають на нього з нетерпінням. Це час сповнений дивовижного книжкового розмаїття. У межах тижня в бібліотеці проходять різноманітні конкурси, вікторини,  організовуються книжкові виставки, виставки малюнків, презентації.

     У Славутській районній бібліотеці для дітей тиждень дитячого читання розпочався з гри вікторини по книгах ювілярах 2014 року  «Кому з літературних героїв належать речі», на яку завітали найактивніші читачі бібліотеки. Також була організована виставка малюнків учня 6 класу Пухальського Дениса «Країна мрій». Цікаво та інформативно пройшов день періодики під назвою «Новини звідусіль»,з якого діти дізналися яку роль в житті людей відіграють газети і журнали та як зробити перегляд періодики улюбленим заняттям.

     26 березня у відділі 1-4 класів відбувся день казки «Казкограй» з літературними вікторинами за допомогою ляльок по книгах-ювілярах:  П.Єршов «Горбоконик» - 180 років, О. Пушкін «Казка про золотого півника» - 180 років, К. Чуковський «Муха-цокотуха» - 90 років. До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка у читальній залі 5-9 класів пройшов день поезії «Тарасові твори сяють мов зорі». Діти читали та декламували улюблені твори великого Кобзаря. На абонементі 5-9 класів для користувачів 6-8 класів була проведена літературна подорож «Нові імена в українській дитячій літературі», адже дитяча література в Україні швидко і успішно розвивається, з’являються нові імена, випробовуються нові жанри і теми, порушуються актуальні питання. А завершився тиждень дитячого читання акцією під назвою «Вірус читання». Цей добрий і безпечний вірус читання, покликаний «заражати» усіх читачів ерудит-вірусом, вірусом пізнання, мудрості, знання. Адже мудре слово здатне вилікувати від багатьох суспільних хвороб!

Категорія: Мої статті | Додав: vova (03.04.2014)
Переглядів: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: