Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Відбулась ілюстрована лекція " Іду з дитинства до Тараса"

21 березня 2014 року керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Войтюк взяла участь у проведенні ілюстрованої лекції " Іду з дитинства до Тараса" в Берездівській дитячій музичній школі, з нагоди відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

На початку заходу Наталія Олексіївна звертаючись до присутніх наголосила: «2014 рік оголошений роком Шевченка . Дату народження митця – 9 березня 1814 року внесено до календаря знаменних і пам'ятних дат для відзначення в усьому світі.Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові».

Як звучало із вуст інших виступаючих важливим на сьогодні є залучення молоді до глибин шевченківської мудрості. Щорічні шевченківські дні – це можливість для всіх свідомих українців звернутися до поетичного джерела Великого Кобзаря, отримати безцінний урок моральності, духовно зміцнитись. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов'ю до рідного краю. Його думи та полум'яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Його читають, перекладають, ним захоплюються.

Вражаючими також були розповіді учнів про сторінки із життя Тараса Шевченка.

До уваги присутніх була презентована виставка вихованців Берездівської районної дитячої школи мистецтв присвячена Кобзарю. У залі лунали вірші та пісні Т.Г.Шевченка у виконанні працівників та вихованців дитячої школи мистецтв. Присутні переглянули відеоролик про Т.Г.Шевченка.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (31.03.2014)
Переглядів: 138 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: