Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Відбулось чергове засідання клубу "Джерела душі"

5 червня, в районній бібліотеці відбулося засідання клубу "Джерела душі, що діє при міській громадській організації "Діти війни".

Людина, яку представила ведуча М.Караван, Василь Бортовий, льотчик, підполковник, здійснив понад чотири тисячі польотів, облітав пів Африки та Азії, а ще доля обдарувала його неповторним голосом. Славутчани знають Василя Григоровича, як соліста хору ветеранів, в якому він співав 10 років.

Народився наш герой в селі Волиця, починав завклубом в рідному селі. Армійська служба стала дорогою до неба, він став бортінженером.

Під час військової служби Василь Григорович не забув про свій пісенний дар, його екіпаж називали співучим. Підтвердження тому є до тисячі фотосвітлин, які зберігає сімейний архів, частину яких побачили учасники зібрання.

Привітати Василя Григоровича прийшов хор ветеранів, їх спів став окрасою заходу. дуети "Родина"; подружжя Гибалюків та Прокопчуків, Тамара Мазур, Віра Орловська, П.Бондарук, тріо "Голубі озера", приєдналися до вітань.

В залі були присутні доньки В.Г.бортового і Галина Василівна згадала військове минуле батька, читала вірш, присвячений екіпажу збитого в Африці.

Засновниця літературного клубу "Дивослово", при  районній бібліотеці, Пирожок І.В. привітала активного члена клубу та презентувала книгу про Василя Григоровича, яку підготували працівникі бібліотеки

.

Голова громадської організації "Діти війни" В.А.Ковальчук, на закінчення зустрічі В.Г.Бортового, подякувала учасникам та ведучим зібрання.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (24.06.2015)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: