Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Відбувся районний захід до Дня спільних дій в інтересах дітей

20 листопада 1989 року Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята Конвенція ООН «Про права дитини» - міжнародний документ, який вперше в історії людства визначив повний спектр прав дитини та правові стандарти у сфері захисту дітей.

Цю дату відзначають в Україні як День спільних дій в інтересах дітей – день, коли установи, організації та її звичайні громадяни повинні об'єднати власні зусилля заради захисту дітей від будь-яких посягань. Документ ратифіковано у 195 країнах світу, а з 27 вересня 1991 року Конвенція – частина законодавства України.

Цьогоріч день спільних дій в інтересах дітей відбувся на базі Малоскнитського навчально-виховного комплексу. Організаторами свята виступили служба у справах дітей, відділи культури, освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Учасників заходу, а це чотири команди – з Довжківського, Великоскнитського, Ганнопільського, Малоскнитського НВК, та гостей, серед яких були начальник служби у справах дітей С.Мороз, директор Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Н.Пермінова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Д.Бойчак, начальник відділу культури В.Бражук та інші, радо вітала директор школи Леоніда Олександрівна Радзивілюк.

Тематично-просвітницький захід складався з трьох етапів. На першому відбулося представлення команд на тему: «Я – дитина, я теж маю право». Другий етап мав назву «Домашнє завдання», де учасники у формі плакатів презентували власне розуміння Декларації про права дитини, виразили своє ставлення до закріплених у ній дитячих прав. Третій етап – музичний, у якому учні продемонстрували чудові  номери художньої самодіяльності.

Наприкінці заходу начальник служби у справах дітей райдержадміністрації С.Мороз нагородив команди грамотами та вручив солодкі  подарунки. Він також подякував адміністрації навчального закладу за гарну організацію заходу, а дітям – за активну участь у ньому.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (29.01.2016)
Переглядів: 120 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: