Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек

30 вересня центральна бібліотека запросила колег на святкове зібрання. В ошатно прибраній читальній залі дружньою сім’єю зібрався весь колектив бібліотечних працівників. Не забули і про  ветеранів-пенсіонерів, які все своє життя присвятили високій місії – виховувати особистість.

У бібліотечній світлиці панувало справжнє свято бібліотечної фантазії. Зі щедрих дарів осені було розгорнуто виставку творчих робіт бібліотечних працівників, а також представлено ряд експозицій, що висвітлювали діяльність бібліотек системи протягом року.

 З  уст бібліотекарів і гостей лунали привітання і теплі слова.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Леонід Анатолійович Радзивілюк  та перший заступник голови районної державної адміністрації  Олександр Вікторович Мельник. Вони висловили всім «хранителям духовної спадщини» слова подяки за щоденну клопітку роботу та незабули керівники грамотами і подарунками відзначити винуватців свята за належне виконання своїх обов’язків.

Привітала зі святом і начальник відділу культури райдержадміністрації Валентина Миколаївна Бражук, яка  зазначила, що сьогодні бібліотеки нашого району і, взагалі, – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток держави, сприяють розбудові громадянського суспільства. Нікому не секрет, що професія бібліотекаря не є легкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Побажала - бути креативними, сміливими та успішними.

Також колег привітав з професійним святом директор районної централізованої бібліотечної системи Віктор Миколайович Власюк. Не для кого не секрет, що успішний розвиток, репутація кожної установи великою мірою залежить від умілого, професійного, мудрого керівника. Бібліотечній галузі району з цього приводу пощастило, про це зазначило керівництво. Директор нагородив кращих працівників грамотами, дипломами та подарунками за участь у конкурсі «Кращий за професією» та ярмарку соціальних ініціатив «Бібліотечні інновації для розвитку громад».

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек словами привітання до учасників заходу звернулася помічник - консультант Людмила  Васильєва від народного депутата України Романа Мацоли,  побажала працівникам бібліотек натхнення і плідних звершень, міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії - постійного покращення якості обслуговування користувачів.

Отже свято вдалося, кожен працівник бібліотечної ниви відчував себе іменинником. І сьогодні, попри  розвиток інформаційних технологій, працю  бібліотекаря можна назвати благородною, потрібною людям, адже вміло підібрана книга, вчасно подана порада веде людей на хороші справи, вчинки, будить любов до прекрасного. А ще спонукає до творчих пошуків, пробуджує в їх серцях вогник щирого зацікавлення, потяг до пізнання.

 

Категорія: Мої статті | Додав: vova (20.10.2015)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: