Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Відзначили 202-ї річницю від Дня народження Т.Г.Шевченка

У рамках відзначення 202-ї річниці від дня народження українського поета і художника Тараса Шевченка у багатьох містах України було проведено святкові акції з покладанням квітів та читанням віршів.  Сьогодні, 10 березня в Іванівському сільському будинку культури пройшов районний літературно - мистецький  захід  «У слові - вічність геніального Кобзаря». У згаданому заході взяли участь завідувач сектору культури та туризму районної державної адміністрації Валентина Бражук, директор районного будинку культури Оксана Кравченко, працівники сільської ради, учні загальноосвітньої школи,  жителі  села. Творіння великого генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка належать до скарбів світового значення. Тарас Шевченко – наша душа, наша мудрість. Його творчість – це заповіт для всіх у справі збереження рідної мови.

     З вступним словом до учнів звернувся сільський голова Іванівської сільської ради Борис  Хавронюк, який наголосив що: «Для багатьох поколінь поет Шевченко – явище велике і вічне, тому поки б’ються серця людей, доти звучатиме слово Тараса».

    Долучившись до творчості Кобзаря своїми дзвінкими дитячими голосочками  учні Іванського НВК проникливо і душевно читали його поетичні рядки, такі прості, щирі, співучі, які прославляють рідний край і свій народ.

     Дітям була представлена і книжкова виставка „Поет, пророк,  мессія”, на якій презентовані твори ювіляра і література про його життя і творчість.

       З великою увагою слухали присутні  і про актуальність поезії Шевченка, і про його мистецьку спадщину.

       Емоційного забарвлення надало заходу виконання творів Шевченка в музичному обрамленні, а маленькі читці одягнені у вишиванки і віночки яскраво виглядали на сцені  читаючи напам’ять відомі вірші. На завершення заходу діти запалили свічі і піднесли їх до підніжжя погруддя Т.Г.Шевченка, яке  встановлено на території сільського будинку культури.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (12.03.2016)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: