Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!!!

Нещодавно в селі Старий Кривин проходила акція «З Україною в серці», яка була проведена з метою підтримки українських військових що несуть службу на сході країні та виховання почуття патріотизму серед молоді села.

Хотілося б подякувати всім учасникам цієї акції за їхню підтримку, патріотизм, завзятість та відкриті серця… Без вашої допомоги ми б самі не впоралися.

Приємно було спостерігати за нашими наймолодшими мешканцями. Вони малювали малюнки для українських воїнів. Писали побажання. До них, доречі, приєдналися і діти із сімей біженців зі сходу, що на той час проживали в нашому селі. Це ще більше надихнуло нас усіх.

Старші діти та молодь допомогли працівникам культури та бібліотекарю пофарбувати в кольори національного прапора паркан біля СБК, місток, що веде до школи та автобусну зупинку. Також провели між командами конкурс на найкращий плакат проти війни та за єдину Україну.

Не обійшлася наша акція без нашої Старокривинської церкви та її прихожан. Саме туди завітали усі учасники і не тільки вони на недільну службу. Настоятелем, Отцем Василієм, був проведений молебень за здоров’я усіх солдат що знаходяться на сході. Прихожани передали нам гроші за які були закуплені медикаменти та допомогли із придбанням православних хрестиків. Усе це, разом із малюнками було передано на схід.

 

Художній керівник Старокривинського СБК

Клименко Ольга

Категорія: Мої статті | Додав: vova (12.08.2014)
Переглядів: 234 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: