Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Зустріч з Валентиною Ковальською!

Несподівана радість!

Багата наша славутська земля на таланти. От і з нашого села, Старий Кривин, вийшли в світ такі знамениті люди, як Сергій Козак (народний артист України), Володимир Семеновський (поет-пісняр), Валентина Ковальська (народна артистка України).

Днями  в нашому селі  однокласники Валентини Ковальської відзначали  свою зустріч. Куди, звичайно, запросили і її. Коли ми дізнались про цю подію, то не могли втратити нагоду зустрітись та поспілкуватись з народною артисткою України. Я щиро була здивована тому, наскільки це приємна та відкрита до спілкування людина. З якою радістю вона прийняла нашу пропозицію зустрітись із односельчанами! І не дивлячись на те, що її чекали однокласники, знайшла час поспілкуватись з нами. Новина миттєво прокотилась вулицями села і за якусь годину до Старокривинського будинку культури зійшлись від найменших до найстарших шанувальників таланту Валентини Павлівни. А вона, світла та тендітна, ніби та дівчинка яка відвідувала нашу школу, повела нас стежками свого життя. Захоплено розповідаючи про своє дитинство, про великий садок свого дідуся, що й до тепер сниться. Про Старокривинську школу, Славутський інтернат, хор ім.Вєрьовки, в якому працювала. Зворушливо згадувала про той час, коли вона, Ніна Матвієнко та Марія Миколайчук співали разом у одному колективі під назвою «Золоті Ключі». А коли заспівала для присутніх декілька пісень, справжніх, народних українських, то не залишила жодного байдужого серця серед глядачів.

На даний час Валентина Павлівна присвятила себе дослідженню, збору та обробці українських пісень та фолькльору. Результатом її праці стала книга «Пісений світ українознавства». Один із примірників вона подарувала для нашого будинку культури. Це справді цінний та дорогий серцю подарунок. А у відповідь, присутні подарували своїй знаменитій землячці пісню про її рідне село. Це дуже розчулило нашу гостю та підняло їй настрій.

Ось так, навіть не сподіваючись, мешканці села Старий Кривин, зустрілися із самою Валентиною Павлівною Ковальською! Після таких зустрічей за спиною виростають крила гордості за свою землюта за своїх земляків. Ще раз переконуєшся що культура твоєї країни найбагатша, наймелодійніша, найпрекрасніша на всій планеті Земля. Вона сягає своєю історією в глибину віків і від того не стає менше цікавою та дорогою для нашої душі.

Ще раз хочемо подякувати нашій дорогій землячці Валентині Ковальськійза несподівану радість!

 

Художній керівник Старокривинського СБК

 Клименко Ольга Віталіївна.

Категорія: Мої статті | Додав: vova (18.07.2014)
Переглядів: 217 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: